Шановне панство,
нижче публікуємо список учасників проекту „Форум партнерських міст – ефективне управління”, який відбуватиметься 9-10 травня 2015 року в Івано-Франківську (д. Станіславові). Програма Форуму доступна на www.ckpide.eu.
Можливість участі в проекті осіб поза списком тільки після узгодження з організаторами.
Панель 1. Маркетингова стратегія міста ЛЮБЛІН |
||||
№ |
Ім'я та Прізвище |
Посада |
Статут участі у Форумі |
|
1 |
Agnieszka Wiechnik |
Відділ маркетингу, канцелярія президента міста Люблін |
модератор |
|
2 |
Wojciech Goleman |
ГО ”Центр зустрічі культур” |
модератор |
|
3 |
Sławomir Roszczenko |
Відділ міжнародної співпраці, канцелярія президента міста Люблін |
учасник |
|
4 |
Ірина Рабарська |
МВК, Відділ промоції міста |
учасник/модератор |
|
5 |
Наталія Федьків |
МВК, Відділ промоції міста |
учасник |
|
6 |
Вікторія Шахоріна |
Рекламно-інформаційний центр |
учасник |
|
7 |
Зоряна Підхомна |
Рекламно-інформаційний центр |
учасник |
|
8 |
Юлія Ляхович |
ГО ”Тепле місто” |
учасник |
|
9 |
Галина Ляхович |
Київський Національний університет ім. Т. Шевченка |
учасник |
|
10 |
Жанна Дутчак |
ГО ”Медійний Форум” |
учасник |
|
11 |
Людмила Фесенко |
КУ Агенція промоції ”Суми” СМР |
учасник |
|
12 |
Альона Опанасюк |
КУ Агенція промоції ”Суми” СМР |
учасник |
|
13 |
Наталя Кобильчак |
ГО ”Івано-Франківський регіональний центр” |
учасник |
|
14 |
Марта Сабан |
Асоціація туристично-інформаційного центру "Бойківщина" |
учасник |
|
15 |
Маряна Вершиніна |
ГО ”Мами Прикарпаття” |
учасник |
Панель 2. Туризм та культура СВІДНІЦА |
||||
№ |
Ім'я та Прізвище |
Посада |
Статут участі у Форумі |
|
1 |
Оксана Федорович |
ГО ”Туристична Асоціація Івано-Франківщини” |
модератор |
|
2 |
Ольга Богодяж |
МВК, управління культури |
делегант |
|
3 |
Сергій Боднар |
МВК, управління культури |
делегант |
|
4 |
Оксана Шийчук |
МВК, відділ міжнародних відносин і туризму |
делегант |
|
5 |
Jakub Olczyk |
Відділ партнерства та розвитку |
учасник |
|
6 |
Michał Rutecki |
Молодіжна рада міста Свідніца |
модератор |
|
7 |
Дмитро Ткачівський |
Бібліотечна система міста |
учасник |
|
8 |
Ярослав Мінкін |
ГО ”СТАН” |
учасник |
|
9 |
Сергій Сивачук |
МВК |
учасник |
Панель 3. Місцеве самоврядування |
||||
№ |
Ім'я та Прізвище |
Посада |
Статут участі у Форумі |
|
1 |
Станіслав Козлов |
Експертно-аналітичний відділ виконкому міської ради |
модератор |
|
2 |
Микола Вітенко |
Івано-Франківська міська рада |
делегант |
|
3 |
Володимир Чорноус |
депутат Івано-Франківської міської ради, голова мандатної комісії, з питань депутатської діяльності, етики, захисту прав людини, законності, взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформації |
делегант |
|
4 |
Тарас Случик |
Регіональне представництво Інституту політичної освіти |
делегант |
|
5 |
Віталій Перевізник |
ГО ”Громадський інститут аналітики” |
делегант |
|
6 |
Володимир Кушніренко |
Івано-Франківський осередок партії ”ВОЛЯ” |
делегант |
|
7 |
Jakub Olczyk |
Відділ партнерства та розвитку міста Томашув Мазовецький |
модератор |
|
8 |
Mirosław Pietrucha |
Заступник Президента міста Ополє |
модератор |
|
9 |
Ігор Процик |
Комітет ВРУ з питань держ. будівництва, регіональної політики та самоврядування |
учасник |
|
10 |
Ольга Максимович |
Прикарпатський Національний Університет, соціолог |
учасник |
Панель 4. Транспортна система міста |
||||
№ |
Ім'я та Прізвище |
Представник |
Статут участі у Форумі |
|
1 |
Олена Іванів |
Управління економіки та реформування Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку |
модератор |
|
2 |
Назар Рогів |
Відділ транспорту і зв'язку |
делегант |
|
3 |
Anna Kowalska |
Управління міського транспорту міста Жешів |
модератор |
|
4 |
Robert Homicki |
Рада міста Жешів, комісія до справ підприємництва та господарської діяльності |
делегат |
|
5 |
Klaudia Bajrasz |
Відділ промоції та міжнародної співпраці міста Жешів |
делегат |
|
6 |
Łukasz Blama |
Відділ міського транспорту |
делегат |
|
7 |
Dariusz Popek |
Відділ моніторингу європейських проектів та фінансування |
делегат |
|
8 |
Сергій Боднар |
Міська бібліотечна система |
учасник |
|
9 |
Віктор Загреба |
ГО ”Тепле місто” |
учасник |
|
10 |
Нестор Кукуруз |
ФОП – розвиток соціального, економічного та туристичного потенціалу |
учасник |
Панель 5. Підприємництво та господарська діяльність |
||||
№ |
Ім'я та Прізвище |
Посада |
Статут участі у Форумі |
|
1 |
Олександр Пасічник |
МБЕРІФ Бізнес-центр |
модератор |
|
2 |
Анатолій Фурда |
МБЕРІФ Бізнес-центр |
модератор |
|
3 |
Анастасія Мухіна |
Відділ промисловості та підприємництва |
делегант |
|
4 |
Weronika Pawlicka-Jaworska |
Торгово-промислова палата міста Рибнік, правління фірми "EUROMOT" |
модератор |
|
5 |
Wojciech Pfeiter |
Малий та середній бізнес міста Рибнік |
модератор |
|
6 |
Mariusz Wiśniewski |
Радник міста Рибнік |
делегант |
|
7 |
Paweł Ułaszewski |
Торгово-промислова палата міста Свідніца |
делегант |
|
8 |
Antoni Jadach |
Товариство любителів Львова та південно-східних Кресів |
делегант |
|
9 |
Любомир Волосячко |
ВКГ "Галем", директор |
учасник |
|
10 |
Марія Решетник |
Калушська стоматологічна клініка, директор |
учасник |
|
11 |
Володимир Ткачівський |
Калушська стоматологічна клініка |
учасник |