Szanowni Państwo,

poniżej publikujemy listę uczestników projektu „Forum miast partnerskich – efektywnie zarządzanie”, który odbędzie się w dniach 9-10 maja 2015 roku w Iwano-Frankiwsku (d. Stanisławowie). Program Forum jest do pobrania na www.ckpide.eu.

Możliwość udziału w projekcie osób spoza listy tylko po uzgodnieniu z organizatorami.

 

Панель 1. Маркетингова стратегія міста ЛЮБЛІН

 
 

Ім'я та Прізвище

Посада

Статут участі у Форумі

 

1

Agnieszka Wiechnik

Відділ маркетингу, канцелярія президента міста Люблін

модератор

 

2

Wojciech Goleman

ГО Центр зустрічі культур

модератор

 

3

Sławomir Roszczenko

Відділ міжнародної співпраці, канцелярія президента міста Люблін

учасник

 

4

Ірина Рабарська

МВК, Відділ промоції міста

учасник/модератор

 

5

Наталія Федьків

МВК, Відділ промоції міста

учасник

 

6

Вікторія Шахоріна

Рекламно-інформаційний центр

учасник

 

7

Зоряна Підхомна

Рекламно-інформаційний центр

учасник

 

8

Юлія Ляхович

ГО Тепле місто

учасник

 

9

Галина Ляхович

Київський Національний університет ім. Т. Шевченка

учасник

 

10

Жанна Дутчак

ГО Медійний Форум

учасник

 

11

Людмила Фесенко

КУ Агенція промоції СумиСМР

учасник

 

12

Альона Опанасюк

КУ Агенція промоції СумиСМР

учасник

 

13

Наталя Кобильчак

ГО Івано-Франківський регіональний центр

учасник

 

14

Марта Сабан

Асоціація туристично-інформаційного центру "Бойківщина"

учасник

 

15

Маряна Вершиніна

ГО Мами Прикарпаття

учасник

 

 

Панель 2. Туризм та культура  СВІДНІЦА

 
 

Ім'я та Прізвище

Посада

Статут участі у Форумі

 

1

Оксана Федорович

ГО Туристична Асоціація Івано-Франківщини

модератор

 

2

Ольга Богодяж

МВК, управління культури

делегант

 

3

Сергій Боднар

МВК, управління культури

делегант

 

4

Оксана Шийчук

МВК, відділ міжнародних відносин і туризму

делегант

 

5

Jakub Olczyk

Відділ партнерства та розвитку

учасник

 

6

Michał Rutecki

Молодіжна рада міста Свідніца

модератор

 

7

Дмитро Ткачівський

Бібліотечна система міста

учасник

 

8

Ярослав Мінкін

ГО СТАН

учасник

 

9

Сергій Сивачук

МВК

учасник

 

 

Панель 3. Місцеве самоврядування 
ТОМАШУВ МАЗОВЕЦЬКІ ТА ОПОЛЄ

 
 

Ім'я та Прізвище

Посада

Статут участі у Форумі

 

1

Станіслав Козлов

Експертно-аналітичний відділ виконкому міської ради

модератор

 

2

Микола Вітенко

Івано-Франківська міська рада

делегант

 

3

Володимир Чорноус

депутат Івано-Франківської міської ради, голова мандатної комісії, з питань депутатської діяльності, етики, захисту прав людини, законності, взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформації

делегант

 

4

Тарас Случик

Регіональне представництво Інституту політичної освіти

делегант

 

5

Віталій Перевізник

ГО Громадський інститут аналітики

делегант

 

6

Володимир Кушніренко

Івано-Франківський осередок партії ВОЛЯ

делегант

 

7

Jakub Olczyk

Відділ партнерства та розвитку міста Томашув Мазовецький

модератор

 

8

Mirosław Pietrucha

Заступник Президента міста Ополє

модератор

 

9

Ігор Процик

Комітет ВРУ з питань держ. будівництва, регіональної політики та самоврядування

учасник

 

10

Ольга Максимович

Прикарпатський Національний Університет, соціолог

учасник

 

 

Панель 4. Транспортна система міста
ЖЕШУВ

 
 

Ім'я та Прізвище

Представник

Статут участі у Форумі

 

1

Олена Іванів

Управління економіки та реформування Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку

модератор

 

2

Назар Рогів

Відділ транспорту і зв'язку

делегант

 

3

Anna Kowalska

Управління міського транспорту міста Жешів

модератор

 

4

Robert Homicki

Рада міста Жешів, комісія до справ підприємництва та господарської діяльності

делегат

 

5

Klaudia Bajrasz

Відділ промоції та міжнародної співпраці міста Жешів

делегат

 

6

Łukasz Blama

Відділ міського транспорту

делегат

 

7

Dariusz Popek

Відділ моніторингу європейських проектів та фінансування

делегат

 

8

Сергій Боднар

Міська бібліотечна система

учасник

 

9

Віктор Загреба

ГО Тепле місто

учасник

 

10

Нестор Кукуруз

ФОП – розвиток соціального, економічного та туристичного потенціалу

учасник

 

 

Панель 5. Підприємництво та господарська діяльність
РИБНІК ТА СВІДНІЦА

 
 

Ім'я та Прізвище

Посада

Статут участі у Форумі

 

1

Олександр Пасічник

МБЕРІФ Бізнес-центр

модератор

 

2

Анатолій Фурда

МБЕРІФ Бізнес-центр

модератор

 

3

Анастасія Мухіна

Відділ промисловості та підприємництва

делегант

 

4

Weronika Pawlicka-Jaworska

Торгово-промислова палата міста Рибнік, правління фірми "EUROMOT"

модератор

 

5

Wojciech Pfeiter

Малий та середній бізнес міста Рибнік

модератор

 

6

Mariusz Wiśniewski

Радник міста Рибнік

делегант

 

7

Paweł Ułaszewski

Торгово-промислова палата міста Свідніца

делегант

 

8

Antoni Jadach

Товариство любителів Львова та південно-східних Кресів

делегант

 

9

Любомир Волосячко

ВКГ "Галем", директор

учасник

 

10

Марія Решетник

Калушська стоматологічна клініка, директор

учасник

 

11

Володимир Ткачівський

Калушська стоматологічна клініка

учасник

 

 

 

 

Partnerzy

Współpraca

Partnerzy medialni

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

Projekt wspierany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za granicą 2021

Fundacją Wolność i Demokracja

Projekt „Profesjonalne media na Ukrainie 2021-2022” realizowany przez Fundację Wolność i Demokracja


Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów

Up